Fabrika, otel, hastane, plazalar, binalar, siteler, çarşılar, depolar, gıda imalatı, açık arazi gibi farenin kolay yerleşebileceği, çevresi ile teması çok ve hassas kurumlarda %100 uzun ve sürekli başarıyı getirecek bir sistemdir. Kontrollerle senelerce devam ettirilir. Bu sistemde; soruna göre tesisin içine ve dışına belli teknikle plastik Fare Yem İstasyonları içine yem konarak yerleştirilir (Soruna göre 1 veya 2 no'lu istasyonlar).
Gerekirse yere sabitlenir, kilitlenir, içine kontrol etiketi yapıştırılır. İstasyon listesi tutulur. İlk ay 15 gün sonra, diğer aylarda ayda bir kontrol etmek yeterlidir. Kontrolde yemler bitmiş veya azalmışsa takviye edilir.
- Firmamız yıllık sözleşmeyle tesisinize yeteri kadar istasyonu, cihaz bedeli ödemeden zimmetle yerleştir, sistemi kurar ve her ay periyodik kontrolünü yapar. Gerekli raporları sunar ve bu hizmet karşılığı aylık bir bedel talep eder.
- Uzman kuruluşların bulunmadığı yerlerde veya her seferinde uzman kişilere ihtiyaç duymak istemezseniz istasyonu satın alarak para ve yemde büyük tasarrufla kendiniz uzmanlaşıp uzun yıllar tesisinizde en az %98 sürekli başarının sırrını yakalayabilirsiniz.

Bunu sağlamak için;
- İstasyon kutusu alanlara ücretsiz eğitim verilir ve açıklama kılavuzu gönderilir.
- Büyük tesislerde sistem kurulmasını talep ederlerse; Sistem kurulur personel eğitilerek teslim edilir. Gerekirse sistemin ilk değerlendirmeleri yapılır.

Bu sistemin avantajları
İstasyon kutuları ve kurulan sistem bozulmadan uzun yıllar çok çok düşük maliyetle %100 koruma sağlar,
- Yemlerin çevreye dağılma, dökülme ve bulaşmasını önler,
- Tasarruflu kullanıma imkan verir
- İki ayrı kilit sistemi olduğundan çocuklar ve evcil hayvanlar için de emniyetlidir,
- Fare zehirlerini yağmur, rutubet ve tozdan korur,
- Periyodik kontrollerde fare zehirinin yenilmesi durumu denetimli şekilde tespit edildiği için fare popülasyonun kontrolünde yararlı olur ve monitör görevi yapar,
- Fareler gizliliği, karanlık, kapalı ve emniyetli ortamı sevdiği için istasyonlar tam bir cazibe merkezi olmaktadır. Ayrıca içine giren farenin bıraktığı koku diğerlerini de hemen güvenle istasyona çeker. Çevrede çok cazip gıdalar bile olsa istasyon tercih sebebi olur,
- İç ve dış mekanlarda güvenle kullanılır. Yere ve duvara sabitlenebilir.

 

 Copyright © 2014. Tüm hakları Tema İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri'ne aittir.